Następne

Wakacje pod Wezuwiuszem

100,00 zł

Szczegóły

Z łazienką:
Tak

Rodzaj:
Apartament

Dla ilu osób:
6

Śniadanie w cenie:
Nie

Akceptowane zwierzęta:
Tak

Parking:
Tak

Plac zabaw:
Nie

Balkon:
Tak

Bar/restauracja:
Nie


Opis

Wypoczynek za granica w okolicach Wezuwiusza- miasto Salerno w prywatnym klimatyzowanym mieszkaniu skladajacym sie z: w pelni wyposazonej kuchni z salonem, dwòch sypialni, lazienki, klimatyzacja max ilosc poslan 6 , miejsce spokojne i ekskluzywne pieknie polozone w gorach wsròd roslinnosci srodziemnomorskiej. stanowni doskonala baze do urzadzania jednodniowych wycieczek do slynnych wykopalisk Pompejòw i Herculanum, Paestum, a takze na wybrzeze Amalfii Sorrento. Mozliwosc indywidualnej pielgrzymki do grobu sw Mateusza.ewangielisty sw Andrzeja, sw Bartlomieja do domòw swietych G. Moscati i ojca Pio oraz do bazyliki Matki Bozej Pompejanskie, do katedry w ktòrej przechowuje sie duzy fragment korony cierniowej Chrystusa. . Ceny pozywienia w miescie bardzo dobre, parkowanie oraz miejska plaza darmo. Przewodnik na zadanie, jak ròwniez osoba, ktòra moze pobyt ten zorganizowac, ceny za sam pobyt od 20 euro za osobe i noc, pisac [email protected]


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Następne