Następne

Specjalista ds. zarzadzania personelem

200,00 zł

Szczegóły

Profil:
Marketing, zarządzanie


Opis

Centrum szkoleń MG-edu oferuje kurs dla pracowników działów personalnych, menadżerów oraz kierowników każdego szczebla pn. Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi.

Kurs skierowany jest do osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje z zakresu zasobów ludzkich, osób pracujących w zawodzie jako uzupełnienie i uszeregowanie informacji oraz dla początkujących w tej dziedzinie - dając podstawę wiedzy z zakresu procesów personalnych.

Kurs przygotuje kursantów do efektywnego zarządzania projektami personalnymi w organizacji. Słuchacze otrzymają wiedzę z zakresu podstaw zarządzania, wszystkich podstawowych procesów personalnych oraz omówienie głównych elementów prawa pracy.
Po zakończeniu nauki wystawiamy 100% legalne dokumenty - certyfikat i zaświadczenie MEN ukończenia kursu.

Kurs w całości online na platformie elearningowej pod adresem: platforma.mg-edu.pl

zapraszamy
centrum szkoleń MG-eduZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Następne