Skandynawska grafika na ścianę, ptaszek plakat, biało-czarny plakat, biało-czarny obrazek ptak

27,00 zł

skandynawska grafika na ścianę, ptaszek plakat,... - Plakaty - Warszawa
skandynawska grafika na ścianę, ptaszek plakat,... - Plakaty - Warszawa - zdjęcie 1skandynawska grafika na ścianę, ptaszek plakat,... - Plakaty - Warszawa - zdjęcie 2skandynawska grafika na ścianę, ptaszek plakat,... - Plakaty - Warszawa - zdjęcie 3skandynawska grafika na ścianę, ptaszek plakat,... - Plakaty - Warszawa - zdjęcie 4
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Biało-czarny plakat z ptaszkiem, nowoczesna dekoracja na ścianę do sypialni, pokoju, salonu, przedpokoju, jadalni, biura itp. Autorska ilustracja, profesjonalny wydruk na grubym papierze, format 21x30 cm. Grafika będzie pasowała zwłaszcza do wnętrz w stylu skandynawskim, minimalistycznym, nowoczesnym, ale też sprawdzi się w klasycznych aranżacjach. Plakat do samodzielnej oprawy w fotoramę lub antyramę. Zdjęcia w ramce są przykładowe. Plakat sprzedawany jest bez oprawy. Dostępne także inne wzory. Przy sprzedaży wystawiam FV.

Wszelkie prawa zastrzeżone.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Anna

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Plakaty
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 27
Data dodania: 2019-12-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Anna

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij