WD Blue 2TB 2,5"

459,00 zł

WD Blue 2TB 2,5" - Dyski twarde - Świętochłowice

Opis

Dysk twardy 2.5" WD Blue Dyski WD Blue do komputerów przenośnych oferują pojemność i funkcje dopasowane do codziennego stosowania, a ich konstrukcja spełnia najwyższe standardy jakości i niezawodności firmy WD. Nowoczesny klasyk Projektowane i wytwarzane w sprawdzonej technologii, którą można znaleźć w wielokrotnie nagradzanych oryginalnych dyskach twardych WD do komputerów stacjonarnych i przenośnych. Każdy dysk ma swoje zastosowanie Dostępne są różnorodne pojemności, wielkości pamięci podręcznej, rozmiary i interfejsy. Przetestowane w naszym laboratorium pod kątem zgodności Chcemy, aby klienci mogli polegać na naszych dyskach. Dlatego testujemy je w setkach systemów i konfiguracji oraz na różnych platformach. Maksymalna Pojemność Laptopa WD Blue to najcieńszy dysk twardy o największej możliwej gęstości zapisu, pozwalający osiągnąć maksymalną pojemność laptopa. Nowoczesna Konstrukcja Do konstrukcji dysku WD Blue użyliśmy twardszego aluminium i specjalnie zabezpieczonego wałka silnika. W rezultacie dysk jest o 30% odporniejszy na zgniatanie. Te funkcje pozwoliły uzyskać bardziej wytrzymałą strukturę dysku bez obniżenia wydajności czy zwiększenia poboru energii. Zalecane zastosowania Dyski twarde WD Blue są testowane pod kątem użytkowania w komputerach typu notebook oraz w obudowach zewnętrznych i niektórych zastosowaniach przemysłowych..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Świętochłowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Świętochłowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Dyski twarde
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Nowy Dysk SSD Apacer 1TB AS2280P4X M.2 PCIe NVMe (2100/1700 MB/s) 3D NAND
449,00 zł
Piekary Śląskie
Patriot Burst Elite 960GB
339,00 zł
Świętochłowice
SanDisk Ultra 3D 500GB
279,00 zł
Siedlce

Dyski twarde w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij