Wentylator Chieftec CF-1225RGB

65,90 zł

Wentylator Chieftec CF-1225RGB - Chłodzenie (Wiatraki,... - Świecie

Opis

CHIEFTEC dostarcza wraz z CF-1225RGB nowy RGB LED wentylator, który przekonuje swoim wyposażeniem. Posiada on 16 adresowalnych diod LED i zapewnia niemal nieskończoną różnorodność efektów RGB, co nie jest możliwe w przypadku konwencjonalnego oświetlenia RGB o wartości 12V. Ponadto każdy wentylator jets odłączany a specjalnie zaprojektowane łopatki zapewniają pracę wentylatora w maksymalnie cichym trybie. Białe wykończenie łopatek wentylatora zapewnia równomierne oświetlenie. W połączeniu z naszą jednostką sterującą *DF-908, obsługiwane będą wszystkie konwencjonalne, adresowalne +5V technologie płyt głównych RGB, takie jak: ASUSTM AURA SYNC, MSITM MYSTIC LIGHT SYNC, ASROCKTM POLYCHROME SYNC, GIGABYTETM RGB FUSION. Gwarantowana kompatybilność ze sterownikami CHIEFTEC/CHIEFTRONIC (DF-906, DF-908)..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Świecie
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Świecie
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Chłodzenie (Wiatraki, radiatory)
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Chłodzenie (Wiatraki, radiatory) w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij