Hulajnoga Movino Pro Scooters Slave Orange

449,00 zł

Hulajnoga Movino Pro Scooters Slave Orange - Hulajnogi - Świecie

Opis

Hulajnoga wyczynowa Movino Slave Streetowy model z dużym deckiem box-cut o wymiarach 520 x 125 mm. Idealny do grindów. Posiada dłuższą – 64-centymetrową kierownicę ze stali chromowej. Dla maksymalnego komfortu użytkowania wyposażyliśmy model Slave w zintegrowane stery i system kompresji IHC. Grindowanie bez pegów Z hulajnogą Movino Slave pegi nie będą potrzebne. Kwadratowe zakończenie decku ułatwia wykonywanie grindów. Gotowy na podbój ulic? Slave został zaprojektowany z myślą o riderach, którzy wolą street niż park. Unikalny design Dzięki specjalnej technice malowania każdy deck hulajnogi Slave jest unikalny. Czarny matowy podest ozdobiono farbą w dwóch kolorach. Design to nie wszystko. W Slave dostajesz 110 mm kółka z aluminiowym rdzeniem i łożyskami ABEC 9, hamulec Flex Fender oraz szerokie gripy TPR..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Świecie
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Świecie
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hulajnogi
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 24
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Hulajnogi w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij