Pokoje do wynajęcia. Noclegi. Suchedniów. Skarżysko-Kamienna

17,00 zł

Pokoje do wynajęcia. Noclegi. Suchedniów. Ska... - Pokoje na wynajem dł... - Suchedniów
Pokoje do wynajęcia. Noclegi. Suchedniów. Ska... - Pokoje na wynajem dł... - Suchedniów - zdjęcie 1Pokoje do wynajęcia. Noclegi. Suchedniów. Ska... - Pokoje na wynajem dł... - Suchedniów - zdjęcie 2Pokoje do wynajęcia. Noclegi. Suchedniów. Ska... - Pokoje na wynajem dł... - Suchedniów - zdjęcie 3Pokoje do wynajęcia. Noclegi. Suchedniów. Ska... - Pokoje na wynajem dł... - Suchedniów - zdjęcie 4Pokoje do wynajęcia. Noclegi. Suchedniów. Ska... - Pokoje na wynajem dł... - Suchedniów - zdjęcie 5Pokoje do wynajęcia. Noclegi. Suchedniów. Ska... - Pokoje na wynajem dł... - Suchedniów - zdjęcie 6
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Suchedniów
woj. świętokrzyskie
pow. skarżyski
gm. Suchedniów

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Powierzchnia:
20 m2

Piętro:
Parter

Umeblowane:
Tak

Balkon/taras:
Tak

Dostępne w przeciągu:
Od zaraz

Wystawiający:
Osoba prywatna

Standard:
Podstawowy


Opis

Pokoje do wynajęcia w Suchedniowie, trzyosobowe, o powierzchni ok. 20 m2. Pokoje mają dostęp do łazienki, kuchni, tarasu oraz dostęp do Wi-Fi, pokoje z telewizorem lub bez telewizora. Łazienka jest z wanną lub prysznicem, kuchnia jest wyposażona w lodówkę, kuchenkę, piekarnik, zmywarkę i pralkę.

Okres wynajmu do uzgodnienia (kilka dni lub kilka miesięcy). Cena do negocjacji w zależności od długości pobytu (od 17 zł za dzień/500 zł za miesiąc w przypadku najmu na okres miesiąca).

Pokoje położone są w Suchedniowie w odległości ok. 200 m od wjazdu na drogę ekspresową S7, w odległości 22 km od Kielc, 6 km od Skarżyska - Kamiennej, 19 km od Starachowic, 24 km od Gór Świętokrzyskich, 46 km od Radomia.

W okolicy można wybrać się na wycieczki piesze i rowerowe; ok. 200 m od lasu (Puszcza Świętokrzyska). Wokół budynku jest dużo zieleni, drzew i krzewów. Możliwość zaparkowania samochodu na ogrodzonym terenie.

Do najbliższego sklepu Tesco ok. 300 m, nieopodal dyskont Biedronka i Centrum Handlowe; spacerem można dojść do szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia, kościoła oraz nad zalew w Suchedniowie.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 600... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Suchedniów
woj. świętokrzyskie
pow. skarżyski
gm. Suchedniów

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Marian

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pokoje na wynajem długoterminowy
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 934
Data dodania: 2018-12-31

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Marian

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij