Następne

Yonelle krem koncentrat botulinowy trifusion botulin cream-concentrate - 45 ml dostawa gratis!

319,00 zł


Opis

Silnie dzialajacy krem przeciwzmarszczkowy do kazdego typu cery, na dzien i na noc. Dziala rozluzniajaco na miesnie odpowiedzialne za mimike twarzy, których napiecie powoduje powstawanie zmarszczek. Juz po jednym zastosowaniu widoczne jest znaczne wygladzenie powierzchni skóry, odczuwa sie komfort swiezosci i elastycznosci. Po 7 dniach pojawiaja sie pierwsze efekty zmniejszenia zmarszczek mimicznych, nawet o 15% * . Po 30 dniach efekty te sa jeszcze bardziej widoczne i utrwalone. Skóra staje sie ujedrniona, bardziej sprezysta, wyglada na odmlodzona.

Krem-koncentrat inspirowany jest przeciwzmarszczkowymi zabiegami medycyny estetycznej. Jego wyjatkowa skutecznosc zapewniaja bardzo wysokie dawki MYORELAKSUJACYCH skladników biologicznie czynnych. Sa to: SPILANTOL, dzialajacy a la BOTULINA (swiatowa nowosc!), oraz pozostajacy z nim w synergii HEXAPEPTYD, a takze ?llery hialuronowe – nieinwazyjne wypelniacze zmarszczek.

SWIATOWA NOWOSC! Innowacyjnym elementem sloika kremu jest urzadzenie do mikromasazu, które emituje ponad 10 000 drgan na minute. Mikromasaz wykonywany podczas aplikowania kremu sprawia, ze kosmetyk dziala jeszcze skuteczniej!

INNOWACJA NA SKALE SWIATOWA! YONELLE, jako jedna z pierwszych marek na swiecie, wprowadza innowacyjny sloik z urzadzeniem do mikromasazu. Mikromasaz idealnie wpisuje sie w SKIN PENETRATION REVOLUTION™ – idee marki YONELLE. Wlaczenie go do rytualu pielegnacyjnego sprawia, ze krem dziala jeszcze skuteczniej!

KORZYSCI Z MIKROMASAZU:
» relaksacja miesni mimicznych twarzy
» wspomaganie przenikania skladników aktywnych w glab skóry
» poprawa mikrokrazenia w skórze

Szczegółowe informacje o produkcie, jak również bogatszą ofertę produktową znajdziesz na stronie sklepu.

Yonelle krem koncentrat botulinowy trifusion botulin cream-concentrate - 45 ml dostawa gratis! - zamówisz z dostawą do Polski kurierem lub Pocztą Polską. Darmowa dostawa już przy zamówieniach powyżej 100 zł!
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne