Czarne pikowane krzesło - Vaes

1 218,00 zł

Czarne pikowane krzesło - Vaes - Krzesła do salonu i jadalni - Starogard Gdański

Opis

Krzesło, jakie jest, każdy widzi - parafrazując najsłynniejszą sentencję Benedykta Chmielowskiego - autora pierwszej polskiej encyklopedii powszechnej - jesteśmy w stanie celnie opisać ten mebel. Krzesła są w naszej codzienności od tysięcy lat i nie zapowiada się, żeby kiedykolwiek ich przeznaczenie uległo zmianie. Nie oznacza to jednak, że nie można ulepszyć ich projektu. Z największą przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy produkt - krzesło Vaes marki Elior. Poznaj bliżej ten rewolucyjny mebel! Nowoczesny projekt - klasyczne zastosowanie Tworząc krzesło Vaes postanowiliśmy zrewolucjonizować sposób postrzegania tych mebli. Po co nam produkt, na którym można tylko usiąść, jak możemy uzyskać połączenie wysokiej funkcjonalności, najlepszego komfortu oraz powalającego stylu, który sprawi, że krzesło stanie się ulubionym meblem w Twoim domu, stanowiącym jednocześnie niepowtarzalną dekorację wnętrza? Vaes jest właśnie pod tym względem pionierem. Nowoczesny design, solidna, stalow

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Starogard Gdański
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Starogard Gdański
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Krzesła do salonu i jadalni
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-09-30

Zgłoś naruszenie

Krzesła do salonu i jadalni w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij