Następne

Image skincare hydrożelowa maska nawilżająca w płacie hydrating hydrogel sheet mask - 5 x17 g dostaw

185,00 zł


Opis

Hydrozelowa maska nawilzajaca w placie
Najnowszej generacji trójwymiarowa maska hydrozelowa w placie. Trójwymiarowa technologia pozwala na znacznie glebsza penetracje skladników aktywnych w glab skóry co przyspiesza, zwieksza i wydluza efekty. Maska expressowo nawilza i wygladza skóre. Zawiera „bombe nawadniajaca”: kwas hialuronowy, wode mineralna i wulkaniczna, ekstrakt z korzeni Dziwidla, mech irlandzki oraz ekstrakty roslinne.

TYP SKóRY

Kazdy, w szczególnosci sucha, odwodniona, wrazliwa, po intensywnych zabiegach medycyny estetycznej, po peelingach chemicznych.

KORZYSCI

Ta unikalna hydrozelowa maska sprawia, ze skóra jest natychmiast mocno nawilzona, wygladzona i promienna.

STOSOWANIE

Wykonaj demakijaz skóry. Wyjmij maske z foliowego opakowania. Rozpakuj maske i zelowa strona nalóz na skóre, nastepnie zdejmij wierzchnia folie, wygladz dokladnie maske na skórze przy pomocy opuszków palców tak aby nie powstaly zadnego rodzaju babelki powietrzne. Trzymaj na skórze 5 - 10 min, nastepnie usun plat hydrozelowy, nie zmywaj pozostalosci tylko delikatnie wmasuj je w skóre.
Stosuj 2-3 razy w tygodniu.

Szczegółowe informacje o produkcie, jak również bogatszą ofertę produktową znajdziesz na stronie sklepu.

Image skincare hydrożelowa maska nawilżająca w płacie hydrating hydrogel sheet mask - 5 x17 g dostawa gratis! - zamówisz z dostawą do Polski kurierem lub Pocztą Polską. Darmowa dostawa już przy zamówieniach powyżej 100 zł!
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne