Polaroid Premium ZINK Paper 2x3" - wkłady do aparatu POLAROID Z2300, SNAP - 30 zdjęć

69,00 zł

Polaroid Premium ZINK Paper 2x3" - wkłady do... - Pozostały sprzęt optyczny - Stalowa Wola

Opis

Specyfikacja papieru: papier pozwala na wydruk w pełni kolorowych zdjęć bez konieczności stosowania atramentów, 200 miliardów kryształów barwnych (C,M, Y) zostało rozmieszczone na przestrzeni 2x3”, które w trakcie procesu termicznego w aparacie powodują powstawanie kolorowego obrazu, papier jest odporny na promienie UV, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, posiada bardzo długą żywotność, papier umieszczany jest w aparacie w pakietach po 10szt. opakowanie zawiera 30szt. wkładów pozwalających na wykonanie 30 zdjęć błyskawicznych, format wkładu: 2x3" czyli 76x50mm, cały wkład (76x50mm) może być zadrukowany, nie ma wydzielonej ramki. Ramkę można dodać dodatkowo z poziomu aparatu, tylna część papieru jest samoprzylepna (wystarczy zdjąć papier ochronny), zdjęcie wydrukowane na papierze jest w pełni suche natychmiast po wydrukowaniu, papier odporny na wodę i uszkodzenia mechaniczne..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Stalowa Wola
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Stalowa Wola
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostały sprzęt optyczny
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij