Męska Braun 3010 PoGel

219,00 zł

Męska Braun 3010 PoGel - Depilacja, golenie,... - Sopot

Opis

Golarka, Braun, Series 3 ProSkin Akumulatorowa golarka elektryczna na mokro i sucho z folią BraunSeries 3 ProSkin 3010s zapewnia skuteczne golenie nawet 3-dniowego zarostu. Osiągaj znakomite efekty podczas golenia za sprawąwbudowanego, wysuwanego, precyzyjnego trymera, który idealnie kształtuje wąsy i baki, a także 3 niezależnych, ruchomych elementów golących, które dopasowują się do krzywizn twarzy, zapewniając większy komfort, oraz specjalistycznego grzebienia Micro Comb, który wyłapuje więcej włosków za jednym pociągnięciem*, przez co golenie jest szybsze i delikatniejsze. Maszynka do golenia na mokro i suchozapewnia skuteczne działanie pod prysznicem, z użyciem pianki lubżelu, dając uczucie gładkiej skóry. * W porównaniu z poprzednim modelem Series 3. Testowane na 3-dniowymzaroście 3 niezależne, ruchome elementy golące dopasowują się do krzywizn twarzy, zapewniając większy komfort. Specjalistyczny grzebień Micro Comb wyłapuje więcej włosków za jednym pociągnięciem, zapewniając szybsze i delikatniejsze golenie. 45 minut golenia bez utraty wydajności. 5-minutowe szybkie ładowanie wystarcza na 1 golenie. Precyzyjną głowicę zaprojektowano z myślą o dotarciu do trudno dostępnych okolic, takich jak obszar pod nosem. Zaprojektowano i skonstruowano w Niemczech w firmie Braun. Golarka elektryczna na mokro i sucho dostosowania pod prysznicem.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sopot
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Sopot
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Depilacja, golenie, strzyżenie
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij