Thule Accent 15.6" czarna

429,00 zł

Thule Accent 15.6" czarna - Torby, plecaki do laptopów - Sochaczew

Opis

Thule Accent Laptop Bag 15.6" Wszechstronna aktówka typu 2-w-1, którą w przypadku podróży służbowej można łatwo przekształcić w plecak. Specjalne kieszenie ochronią 15,6-calowy PC i 10-calowy tablet Komora SafeZone pozwala zabezpieczyć okulary i inne cenne drobiazgi Torbę można łatwo przekształcić z aktówki w plecak, co zwiększa jej uniwersalność Szybki dostęp do schowka na telefon, długopis i wizytówki Liczne wewnętrzne kieszenie torby pozwalają uporządkować rzeczy, niezależnie od tego, czy nosi się ją jako aktówkę, czy jako plecak Wyściełany pasek na ramię można zdjąć i wygodnie nosić torbę jak aktówkę Niepotrzebne paski na ramiona można schować, dzięki czemu nie będą przeszkadzać w noszeniu torby Przymocowanie torby do walizki na kółkach za pomocą przewlekanego panelu bagażowego ułatwia podróżowanie

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sochaczew
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Sochaczew
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Torby, plecaki do laptopów
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-03-06

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij