Panasonic ER-SB60-S803

539,00 zł

Panasonic ER-SB60-S803 - Substancje peelingujące - Słupsk
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Słupsk
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Jedno cięcie, taka ostrość Poznaj golarkę klasy premium Najnowsza japońska technologia ostrz i silnik liniowy o bardzo dużej szybkości zapewniają wyjątkowy komfort. Zaawansowane technicznie ostrza z szerszymi końcówkami do precyzyjnego wykańczania Najwyższa szybkość cięcia w historii firmy Panasonic 19 precyzyjnych ustawień długości Pokrętło do szybkiej regulacji oferuje 19 ustawień od 1 do 10 mm w krokach co 0,5 mm, co umożliwia łatwe przycięcie brody na wybraną długość (bez nasadki: 0,5 mm). Nasadka grzebieniowa Zamocuj nasadkę i ustaw pokrętłem pożądaną długość cięcia. Możesz teraz przyciąć brodę na szereg wybranych stylów. Nasadka do trymowania detali Nasadka do precyzyjnej stylizacji miejsc takich jak kozia bródka czy wąsy. Przesunięcie górnej części nasadki umożliwia jej użycie zarówno z prawej, jak i lewej strony. Poręczna ergonomiczna konstrukcja Ergonomiczna konstrukcja obejmuje wygięty, poręczny uchwyt. Praca przewodowa/bezprzewodowa Urządzenie oferuje tryb pracy przewodowej i bezprzewodowej. Ładowanie umożliwia wygodne użycie bezprzewodowe, gdy w pobliżu nie ma gniazdka — na przykład w łazience czy poza domem. Wskazuje jeden z trzech poziomów naładowania baterii. Aby zablokować/odblokować przełącznik zasilania. naciśnij przycisk przełącznika zasilania przez dłużej niż dwie sekundy. Wodoodporna konstrukcja ułatwia konserwację i utrzymanie higieny. Przed czyszczeniem należy usunąć zewnętrzną folię i włączyć golarkę. Wibracje pomagają usunąć resztki włosów. Urządzenie wymaga napięcia o wartości 100–240 V, dzięki czemu można go używać w każdym miejscu na świecie, stosując odpowiednią przejściówkę. Jakość jest naszym dziedzictwem, innowacja tradycją Czerpiąc z japońskiej sztuki wykonywania niezwykle ostrych i wytrzymałych mieczy, firma Panasonic zastosowała najnowsze rozwiązania technologiczne w celu wytworzenia ostrzy charakteryzujących się znakomitą jakością. Takie ostrza może produkować tylko Panasonic. Ostre, idealnie szlifowane i wytrzymałe, stanowią w każdym detalu przykład najwyższej jakości wykonania.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Słupsk
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Substancje peelingujące
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij