Łóżko piętrowe dziecięce drewniane - Zorin 4X

3 248,00 zł

Łóżko piętrowe dziecięce drewniane - Zorin 4X - Meble dla dzieci - Słupsk

Opis

Franek i Staś to dwaj zwariowani bracia, którzy do 4-tego roku życia spali w pokoju rodziców. Ich mama - Kasia - na różne sposoby próbowała przekonać chłopaków, że spanie we własnym pokoju jest super. Niestety mimo urządzenia im wspaniałego pokoju wciąż budziła się na "skrawku" własnego łóżka, bo chłopcy choć nie mieli już w pokoju rodziców swojego łóżka wciąż gościli w ich sypialni. Kasia wpadła więc na pomysł, że może, gdy w pokoju chłopaków pojawi się łóżko piętrowe, poradzi sobie z tym problemem. Zamówiła więc doskonałe Zorin 4X marki Elior i wiecie co? Chłopcy nie chcą wychodzić ze swojego pokoju, a łóżko stało się centralnym punktem dowodzenia! Ty też zainwestuj w drewniane łóżko piętrowe w formie domku Zorin 4X! Spraw by królestwo Twoich dzieciaków stało się miejscem pięknych snów i doskonałej zabawy. Umiejętne wykorzystanie przestrzeni Zastanawiasz się jak urządzić pokój dziecięcy, który nie będzie miejscem przytłoczonym od nadmi

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Słupsk
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Słupsk
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Meble dla dzieci
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-05-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij