Thrustmaster TPR Pendular Rudder Pedals

2 179,00 zł

Thrustmaster TPR Pendular Rudder Pedals - Kierownice - Skierniewice

Opis

Thrustmaster TPR Pendular Rudder Pedals Profesjonalny ster kierunku do symulatorów lotu wyposażony w technologię wahadłową PENDUL_R™ zapewniającą najwyższą precyzję i płynność. Rewolucyjny mechanizm steru kierunku Technologia Thrustmaster PENDUL_R™ — wyjątkowy podwieszony mechanizm cechujący się równomiernym, płynnym ruchem. W połączeniu z czujnikami magnetycznymi zapewnia on doskonałą precyzję, nawet w przypadku drobnych korekt. Dwa bardzo precyzyjne hamulce różnicowe — idealny rozkład siły hamowania. Wykonanie w całości z metalu — waga ponad 7 kg. 32 przemysłowe łożyska ślizgowe. Metalowa podstawa dająca znakomitą stabilność, nawet w przypadku używania bez kokpitu. Możliwość przymocowania steru kierunku do kokpitu. Niezrównana precyzja od twórców joysticka HOTAS Warthog H.E.A.R.T. (HallEffect AccuRate Technology): czujniki magnetyczne 3D (hallotronowe). 16-bitowa precyzja na 3 osiach (ster kierunku / lewy hamulec różnicowy / prawy hamulec różnicowy): 65 536 wartości odczytywanych na każdej osi; precyzja na poziomie 0,005°. Magnesy zapewniają wyjątkowo precyzyjne, beztarciowe działanie niezmieniające się z upływem czasu. Wbudowane elementy elektroniczne z możliwością aktualizacji oprogramowania sprzętowego urządzenia. Możliwości regulacji i wszechstronność Przez regulację położenia sprężyn można precyzyjnie dostosowywać opór do indywidualnych preferencji (w komplecie dwie sprężyny). Możliwość regulacji pedałów: dostępnych jest pięć położeń o kącie nachylenia od 35° do 75°. Ster kierunku może być umieszczony pod blatem lub w kokpicie. Do symulatorów lotu: wojskowych i cywilnych. Ster kierunku idealnie nadaje się także do manewrów wykonywanych samolotem bojowym podczas walki na małej odległości oraz do walki w kosmosie. Steru kierunku można używać do pilotowania statków powietrznych dowolnego rodzaju: samolotów cywilnych i pasażerskich, helikopterów, myśliwców, samolotów wojskowych i statków kosmicznych. Urządzenie idealne do latania w pojedynkę i w formacji. Aplikacja do programowania T.A.R.G.E.T. Aplikacja Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor: możliwość łączenia urządzenia z innymi urządzeniami Thrustmaster, tak aby były rozpoznawane jako jedno urządzenie USB, oraz ładowania lub tworzenia szczegółowych profili do każdej gry. Na stronie https://support.thrustmaster.com/tpr można znaleźć profile T.A.R.G.E.T. stworzone specjalnie dla urządzenia TPR z przeznaczeniem do popularnych symulatorów: DCS, War Thunder, IL-2, Flight Sim World, X-Plane, Prepar3D, Elite Dangerous Zawartość opakowania 1 ster kierunku TPR, 2 metalowe pedały hamulca różnicowego do samodzielnego montażu, 2 klucze imbusowe (2,5 mm i 3 mm), 2 klucze płaskie (8 mm i 14 mm), instrukcja obsług.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Skierniewice
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Skierniewice
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kierownice
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Kierownice w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij