Cayin iha-6

4 900,00 zł

Cayin iha-6 - DAC i wzmacniacze sł... - Siedlce
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Siedlce
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Cayin iHA-6Poznaj moc Cayina iHA-6Potężny, 7W wzmacniacz w trybie zbalansowanym pozwoli napędzić każde słuchawki z dużym zapasem mocy. Oraz może pracować w trybie zarówno napięciowym jak i prądowym.iHA-6 to wzmacniacz stworzony pod każde słuchawki, zarówno planarne jak i dynamiczne. Dwa wyjścia symetryczne, w tym jedno czteropinowe, drugie to kombo, połączenie zbalansowanego, oddzielnego na oba kanały oraz dwa niezbalansowane 6,3 mm z rozróżnieniem na nisko i wysokogainowe.Jakość CayinaPodobnie jak inne produkty Cayina został zaprojektowany i zbudowany z najlepszych dostępnych materiałów oraz wykonany z należytą jakością.Odkryj prawdziwe brzmienie Twoich słuchawekZastosowany w Cayinie IHA-6 komponenty pozwolą odkryć na nowo brzmienie twoich słuchawek. Parametry Cayin IHA-6Maksymalna moc wyjściowa w trybie zbalansowanym: 7W/32 OhmMaksymalna moc wyjściowa w trybie niezbalansowanym: 2,2W/32 OhmGain: Niski=0dB, Średni=10dB, Wysoki=20dBPasmo przenoszenia: 5Hz-100kHz, -1dBTHD w trybie zbalansowanym: > 0.01% (1kHz)THD w trybie niezbalansowanym: > 0.02% (1kHz)Zamów teraz 

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Siedlce
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Sklep Audio)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: DAC i wzmacniacze słuchawkowe
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 18
Data dodania: 2020-05-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Sklep Audio)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij