Biorezonans Hunter GR, Vector, Metapathia

17 800 zł

Biorezonans Hunter GR, Vector, Metapathia - Wyposażenie gabinetów,... - Sanok
Biorezonans Hunter GR, Vector, Metapathia - Wyposażenie gabinetów,... - Sanok - zdjęcie 1Biorezonans Hunter GR, Vector, Metapathia - Wyposażenie gabinetów,... - Sanok - zdjęcie 2
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Sanok
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Kupując Biorezonans Hunter GR- - otrzymujesz 10 odpromienników ADR oraz każde urządzenie oprócz oryginalnego oprogramowania - Metapathia Emerald (16. 000 zł) lub mocniejsza wersja Metapathia Hunter GR (17.800 zł), ma wgrane dodatkowe 2 oprogramowania;
Najnowszą wersję Vector (dodatkowo - aura, meridiany, karma i wiele innych) oraz typowy program (na Niemiecki rynek), związany z doborem homeopatii - Nutrisoft.

Mając do dyspozycji łącznie 3 oprogramowania (w żadnym biorezonansie oferowanym na rynku nie ma tylu wgranych i kompatybilnym ze sobą programów), jest się wstanie dokładniej przeprowadzić analizę, co daje większe możliwości.

Kolejnym atutem związanym z zakupem Metapathia Emerald lub Metapathia Hunter GR- są oszczędności związane z dodatkowymi 2 programami, które wraz ze szkoleniem kosztowałyby - min. około 5000 zł.

Ważne również !
Bioinduktory (słuchawki) - sygnał wychodzący oraz powracający jest dodatkowo wzmacniany, przez co mamy dokładniejszy i precyzyjniejszy odczyty - proszę mieć na uwadze podobne produkty z Chin - tańsze ale oczywiście ...
Bezpośrednim dystrybutorem i programistą tego biorezonansu jest informatyk z Rosji, który w większości zajmuje urządzeniami tego typu oraz innymi w Polsce.

Biorezonans Hunter GR to zaawansowane, specjalistyczne urządzenie elektroniczne służące do diagnostyki i terapii za pomocą drgań elektromagnetycznych jest osiągnięciem współczesnej nauki i medycyny.
Badania wykazały, że nowy Metatron 4025 Hunter to naprawdę ogromny krok naprzód w rozwoju systemów NLS. W ciągu kilku sekund „Hunter 4025” sam znajdzie źródło nowotworów i chorób dziedzicznych. Tak więc Hunter Metatron 4025 jest ponad wszystko, co można sobie wyobrazić w przeszłości.

Za pomocą biorezonansu analizujemy wybrane organy oraz ich przekroje, w zależności od zgłaszanego problemu:
przekrój głowy,
przekrój mózgu, komory mózgu, przekrój opon mózgowych, tętnice i żyły mózgu,
przekrój klatki piersiowej oraz narządów jamy brzusznej,
układ pokarmowy: żołądek, dwunastnica, trzustka i śledziona, jelito cienkie i grube, odbytnica, wątroba, pęcherzyk żółciowy i drogi żółciowe,
błony śluzowe nosa,
przekrój krtani,
oskrzela i tchawica,
płuco lewe i prawe,
przekrój tkanki płucnej,
przekrój nerki lewej i prawej,
moczowód,
pęcherz moczowy,
prostata,
przekrój jądra lewego i prawego,
narządy rodne kobiet,
przekrój macicy oraz szyjki macicy,
jajowody i jajniki,
przekrój gruczołu piersiowego (pierś lewa i prawa),
przekrój gruczołu sutkowego,
tętnice głowy i szyi,
serce,
naczynia wieńcowe,
naczynia tętnicze,
przekrój żył,
układ limfatyczny,
śledziona,
migdały,
płytki krwi,
grasica,
węzeł chłonny,
tarczyca,
nadnercza,
szyszynka,
oczy i siatkówka,narządy słuchu,
skóra,
włosy,
jądra nerwów czaszkowych,
wegetatywny układ nerwowy,
rdzeń kręgowy,
kręgosłup oraz nerwy kręgosłupa,
przekrój kręgów,
staw barkowy,
przekrój przedramienia,
przekrój dłoni,
przekrój stawu biodrowego,
przekrój stawu kolanowego,
przekrój stopy,
nadgarstek,
staw łokciowy,
staw kolanowy,
tkanka łączna,
chromosomy żeńskie i męskie.
Obszar zastosowań Metatronu 4025 Hunter

Biorezonans Hunter GR jest zaawansowanym nieinwazyjnym urządzeniem diagnostycznym do fizycznego badania i analizy, wykorzystujące rezonans fal świetlnych do skanowania i wykrywania stanu funkcjonalnego organizmu ludzkiego lub do śledzenia stopniowo tworzonych nienormalnych warunków w tkance, komórce, chromosomie, helisie DNA , cząsteczce lub w całym organie, następnie zapewnia ich regenerację.

Badania wykazały, że nowy Metatron 4025 Hunter to naprawdę ogromny krok naprzód w rozwoju systemów NLS. W ciągu kilku sekund „Hunter 4025” sam znajdzie źródło nowotworów i chorób dziedzicznych. Tak więc Hunter Metatron 4025 jest ponad wszystko, co można sobie wyobrazić w przeszłości.\\\\\\Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 507... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sanok
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Krzysztof

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wyposażenie gabinetów, szpitali
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 42
Data dodania: 2019-06-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Krzysztof

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij