Zielona stalowa skrzynia ogrodowa - Delto

998,00 zł

Zielona stalowa skrzynia ogrodowa - Delto - Pozostałe el. przech... - Ruda Śląska

Opis

Utrzymanie czystości w ogrodzie nie należy do łatwych czynności. Inwestowanie w swój kawałek zieleni nie tylko jest ważne w końcu to nasze własne przydomowe zacisze do odpoczynku, ale również przyjemne. Rozwijające się kwiaty i woń świeżo skoszonej trawy jest czymś co zapamiętasz na długie dni. Z biegiem czasu jednak coraz więcej przedmiotów zacznie być potrzebnych, aby zadbać o porządek. Potrzebne jest wtedy miejsce gdzie można schować wszystkie niepotrzebne w danej chwili narzędzia. Pomoże Ci w tym pojemna skrzynia Delto marki Elior. Pojemność priorytetem Najważniejszym czynnikiem na który powinno się zwracać uwagę przy wyborze skrzyni ogrodowej jest jej wielkość. Małe skrzynie nie są dobre jeśli chcemy w pełni korzystać z zalet posiadania ogrodu. Chcemy, aby taka skrzynia była skrytką na narzędzia ogrodowe, zabawki dla dzieci lub akcesoria do grilla. Największą zaletą skrzyni ogrodowej Delto jest jej wielkość. Z łatwością zmieścisz w niej worki z ziemną do twoich kwiatów, na

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ruda Śląska
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Ruda Śląska
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe el. przechowywania
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-05-27

Zgłoś naruszenie

Pozostałe el. przechowywania w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij