TP-Link TL-WR940N

109,90 zł

TP-Link TL-WR940N - Routery - Reguły

Opis

Szybkie Wi-Fi na co dzień Bezprzewodowy router, standard N, 450 Mb/s TL-WR940N 450 Mb/s w standardzie N - szybkie pobieranie TL-WR940N to szybki router działający zgodnie ze standardami IEEE 802.11b/g/n. Oparty o technologię 802.11n, TL-WR940N oferuje połączenia bezprzewodowe o prędkościach dochodzących do 450 Mb/s, przez co bez problemu sprosta najwyższym wymaganiom sieci domowej, zapewniając płynną transmisję wideo w jakości HD, stały dostęp do gier online i szybkie pobieranie dużych plików. 1. Tryb routera Połącz się z portem Ethernet, aby utworzyć sieć bezprzewodową i zapewnić do niej dostęp wszystkim swoim urządzeniom Wi-Fi. 2. Tryb punktu dostępowego Przekształć swoją sieć przewodową w sieć bezprzewodową. 3. Tryb wzmacniacza sygnału Zwiększ zasięg swojej sieci bezprzewodowej. Łatwa konfiguracja i użytkowanie Korzystając z intuicyjnej strony zarządzania lub aplikacji Tether, TL-WR940N skonfigurujesz w parę minut! Aplikacja Tether umożliwia zarządzanie ustawieniami sieci z dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS, w tym dostosowanie funkcji kontroli rodzicielskiej i kontroli dostępu do swoich potrzeb. Łatwa konfiguracja Przycisk WPS Sieć dla gości Aplikacja Tether.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Reguły
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Reguły
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Routery
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Router Tenda F9 2.4 GHz
105,00 zł
Kartuzy
TP-Link TL-MR3020
106,42 zł
Kraczkowa
Router TP-LINK Archer A6
159,00 zł
Warszawa

Routery w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij