DIOR - Dior Forever - Podkład o 24 h trwałości - Perfekcja i nieskazitelne wykończenie - 3

235,00 zł

Obserwuj

Zobacz na mapie:
Reguły
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Dior Forever to podkład * o formule produktu pielęgnacyjnego, który idealnie matuje skórę. Długotrwały i dostępny w wielu odcieniach, których intensywność można stopniować, odporny na upał, wilgoć i pot. Ten kultowy podkład marki Dior zapewnia 24 godzinną** trwałość, nieskazitelny efekt na skórze oraz naturalnie matowe wykończenie, bez efektu świecenia. Jakie są zalety podkładu Dior Forever? - Podkład ten zawiera pigmenty mineralnego pochodzenia, jego stopień krycia waha się od średniego do pełnego i dopasowuje się do koloru Twojej skóry. Jego pielęgnacyjna formuła w widoczny sposób redukuje widoczność porów i wygładza fakturę skóry. - Ekstrakt z fiołka trójbarwnego zabezpiecza skórę przed wysuszeniem*** - Zawarta w nim formuła SPF 35 PA+++ chroni skórę przed podrażnieniami zewnętrznymi: promieniowaniem UVA i UVB, wpływem niebieskiego światła****oraz zanieczyszczeniem powietrza. Po zaledwie tygodniu, skóra mniej się błyszczy*****. Po miesiącu, pory są widocznie zwężone****** * W Dior. ** Test instrumentalny na 20 kobietach. ***Test in vitro na składniku. **** Test in vitro. *****Test konsumencki na 66 kobietach po tygodniu stosowania Dior Forever. ****** Test samooceny przy użyciu kwestionariusza przeprowadzony na 45 kobietach. . DIOR - Dior Forever - Podkład o 24 h trwałości - Perfekcja i nieskazitelne wykończenie - 3N Neutral

Przejdź na stronę sklepu internetowego i zamów produkt z dostawą do domu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Reguły
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep internetowy
(Sephora)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Bazy, fluidy, korektory, pudry
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-05-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep internetowy
(Sephora)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij