Logitech HD C270

169,00 zł

Logitech HD C270 - Kamery internetowe - Radom

Opis

POŁĄCZENIA WIDEO HD Kamera C270 HD umożliwia prowadzenie wyraźnych i płynnych rozmów konferencyjnych (720p/30fps) w formacie szerokoekranowym. Automatyczna korekcja światła pozwala na uzyskanie realistycznych, naturalnych kolorów. SZEROKOEKRANOWE ROZMOWY 720P Wyraźne rozmowy wideo w jakości HD 720p/30 klatek na sekundę z polem widzenia 55° i automatyczną korekcją światła. Zgodność z popularnymi platformami, takimi jak Skype i Zoom. MONOFONICZNY MIKROFON Z REDUKCJĄ SZUMÓW Wbudowany mikrofon z redukcją szumów zapewnia wyraźne brzmienie głosu w odległości do 1,5 metra, nawet jeśli znajdujesz się w ruchliwym otoczeniu. AUTOMATYCZNA KOREKCJA ŚWIATŁA Funkcja RightLight 2 zastosowana w C270 dostosowuje się do warunków oświetlenia, dając jaśniejszy i bardziej kontrastowy obraz, dzięki czemu będziesz dobrze wyglądać podczas wszystkich rozmów konferencyjnych. PEWNY MONTAŻ Regulowany uniwersalny klips pozwala bezpiecznie przymocować kamerę do ekranu, dlatego zawsze jesteś gotowy do następnej rozmowy wideo..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Radom
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Radom
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery internetowe
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij