Czarna drewniana lampa wisząca tuba - S232-Calina

138,00 zł

Czarna drewniana lampa wisząca tuba - S232-Calina - Pozostałe oświetlenie - Radom

Opis

Najczęściej wiszą w kuchni, jadalni i salonie. Zwisają nad stołem, ławą, wyspą kuchenną lub barkiem. Genialnie oświetlają te strategiczne dla każdego z nas miejsca. Co więcej, na równi z funkcją praktyczną spełniają także rolę dekoracyjną. O czym mowa? Tak - lampy wiszące tuby. Niezwykle popularne w ostatnim czasie, coraz częściej królują w naszych wnętrzach. Jeśli i Ty jesteś miłośnikiem tego rodzaju oświetlenia, to musisz poznać nasz najnowszy projekt: urzekająca, drewniana lampa S232-Calina marki Lumes! Nasza propozycja jaką jest lampa wisząca S232-Calina powstała z myślą o zwolennikach nowoczesnego oświetlenia typu "tuby" oraz najnowszych trendów aranżacyjnych. Przeznaczona głównie do pomieszczeń, w których znajdują się stoły, ławy, wyspy i blaty. Najlepszymi więc wnętrzami będą dla niej kuchnie, jadalnie, salony oraz przestrzenie komercyjne takie jak bary czy restauracje. Genialnie zaprezentuje się zwisając z sufitu, kiedy to punktowo oświetli wymagany fragment pomie

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Radom
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Radom
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe oświetlenie
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Pozostałe oświetlenie w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij