Kopułkowa Ezviz TY2

169,90 zł

Kopułkowa Ezviz TY2 - Kamery CCTV - Pruszcz Gdański

Opis

Ezviz TY2 - Inteligentna kamera WiFi 360 stopni z obrotowym obiektywem kamera WiFi z wizją w 360°oraz funkcją Dzień/Nocnagrywająca w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pixeli. Dzięki 360-stopniowemu polu widzenia kamery TY2 i jej inteligentnej funkcji śledzenia możesz z łatwością obserwować całą swoją przestrzeń. Szeroki zakres możliwości aplikacji EZVIZ App i oprogramowania EZVIZ Studio Porozmawiaj z najbliższymi i zniechęcaj niepożądanych obcych - wszystko to za pomocą funkcji dwukierunkowej komunikacji TY2. Korzystając z aplikacji EZVIZ na urządzeniu przenośnym, możesz w łatwy i wygodny sposób korzystać z komunikacji, gdziekolwiek jesteś. Funkcja Dzień/Noc dla doskonałej widoczności w słabym oświetleniu EZVIZ TY2to kamera z funkcjąDzień/Noc, która potrafi dostrzec obiekty nawet z odległości 10 metrów i wyraźnie je odtworzyć na zarejestrowanym wideo. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wydajnych diod LED na podczerwień. Kamera automatycznie przełącza się na widzenie nocne, gdy jest ciemno. Możesz czuwać nad snem swojego dziecka bez hałasu lub sprawdzać sklep lub biuro w nocy. Inteligentne śledzenie Gdy kamera wykryje poruszający się obiekt, jest na tyle inteligentna, że automatycznie śledzi ruch, jednocześnie ostrzegając użytkownika obrazem w czasie rzeczywistym. Prywatność w razie potrzeby Po włączeniu trybu prywatności obiektyw kamery chowie się w obudowie i kamera natychmiast przestaje nagrywać audio i wideo oraz wyłącza podgląd na żywo. Odbieranie i nadawanie sygnału audio TY2 jest wyposażona we wbudowany głośnik i mikrofon. Wystarczy otworzyć aplikację aby nadawać lub odbierać dźwięki dochodzące z pomieszczenia. Chronimy Państwa dane i prywatność Ochrona Państwa danych i prywatności jest naszym najwyższym priorytetem. Transmisja danych między kamerą TY2 a chmurą EZVIZ jest szyfrowana. Tylko użytkownik posiada klucze do odszyfrowywania danych. Aby uzyskać dodatkową warstwę ochrony prywatności, w aplikacji EZVIZ zawsze można włączyć tryb uśpienia kamery. Wiele rozwiązań w zakresie magazynowania Dzięki wielu opcjom pamięci masowej możesz wybrać, gdzie chcesz zapisać swoje nagrania. Kamera TY2 może nawet zapisywać jednocześnie we wszystkich trzech lokalizacjach w celu utworzenia dodatkowej kopii zapasowej w przypadku uszkodzenia kamery lub awarii sieci..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Pruszcz Gdański
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-03-02

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Kamera NOUS W2
126,32 zł
Gdańsk
Kamera AQARA G2H Pro CH-C01
259,00 zł
Tarnów
Kamera IMILAB C30
195,94 zł
Piła

Kamery CCTV w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij