Kurs radiooperatora SRC Poznań

350,00 zł

Kurs radiooperatora SRC Poznań - Pozostałe kursy - Poznań
Kurs radiooperatora SRC Poznań - Pozostałe kursy - Poznań - zdjęcie 1Kurs radiooperatora SRC Poznań - Pozostałe kursy - Poznań - zdjęcie 2Kurs radiooperatora SRC Poznań - Pozostałe kursy - Poznań - zdjęcie 3Kurs radiooperatora SRC Poznań - Pozostałe kursy - Poznań - zdjęcie 4Kurs radiooperatora SRC Poznań - Pozostałe kursy - Poznań - zdjęcie 5
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Poznań - Stare Miasto
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Kurs radiooperatora SRC Poznań
Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC Poznań
Pływanie po wodach morskich na całym świecie poza patentem wymaga jeszcze posiadania licencji radiooperatora. Światowy Morski System Łączności Alarmowej i Bezpieczeństwa (GMDSS) wymaga, aby na pokładzie każdej jednostki wyposażonej w radio VHF DSC (ukaefka z przystawką Cyfrowego Wywołania Selektywnego) znajdował się przeszkolony radiooperator.

W Polsce egzamin na licencję radiooperatora Świadectwo Operatora Łączności Bliskiego Zasięgu (SRC = Short Range Certificate) przeprowadza Urząd Komunikacji Elektronicznej. Egzamin radiooperatora SRC obejmuje test 15 pytań oraz praktyczne zadania na radiostacji. Świadectwo wystawione przez UKE (po polsku i angielsku) jest dokumentem państwowym honorowanym na całym świecie.

Kurs radiooperator SRC Poznań jest okazją dobrego przygotowania się do egzaminu w UKE lub powtórzenia w praktyce procedur stosowanych w łączności radiowej na morzu.
Szkolenie na radiooperatora SRC Poznań obejmuje prezentację multimedialną oraz ćwiczenia na radiostacjach VHF DSC typu ICOM-323 i Midland Neptun100. Takiego samego sprzętu używa Komisja Egzaminacyjna UKE.

Kurs radiooperatora SRC Poznań, to okazja przećwiczenia po polsku i angielsku wszystkich procedur stosowanych w łączności radiowej na morzu.
Po naszym kursie jachtowa "ukaefka" przestanie mieć dla Ciebie tajemnice.
Możliwe jest również szkolenie indywidualne lub grupowe.
Rejestracja na egzaminy radiooperatora UKE:
https://egzaminy.uke.gov.pl/pl
Kurs i egzamin radiooperator SRC UKE:
https://kyma.pl/kurs-src/Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 516... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań - Stare Miasto
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Iza

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe kursy
(w dziale: Edukacja i szkolenia)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2020-01-10

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Iza

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij