Drewniane łóżko dla dziecka z barierką - Wenus

1 998,00 zł

Drewniane łóżko dla dziecka z barierką - Wenus - Meble dla dzieci - Poznań

Opis

Mamo... W kosmosie można biegać i skakać? A jak tam się śpi? A daleko na księżyc? Mamo... a polecimy kiedyś na księżyc? Jakbyś potrzebowała to sprawdziliśmy i Firma Virgin Galactic ma już działający system lotów kosmicznych. Już od 16 lutego, można wykupić sobie bilet w przestworza. 450,000 $ oraz 150,000 $ depozytu – tylko tyle wystarczy, żeby wykupić sobie miejsce w kosmiczną podróż razem! Masz w domu małego astronautę? Niestety nie pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania małego Armstronga, ale mamy za to świetne kosmiczne łóżko Wenus marki Elior. Ten mebel w kształcie kapsuły z półkami idealnie sprawdzi się do zabaw w podróże międzygalaktyczne! 3, 2, 1... i wystartował Dzieci mają bogatą wyobraźnię, w każdym przedmiocie potrafią odnaleźć potencjał do nowej zabawy. Czasem wystarczy karton po nowej lodówce, folia aluminiowa, kolorowe pudełka po chusteczkach i taśma papierowa, żeby powstał najnowszy prototyp robota lub nowy domek dla lalek. Nasze łóżk

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Poznań
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Meble dla dzieci
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Meble dla dzieci w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij