Skandynawskie łóżko z barierką - Relix 4X

2 328,00 zł

Skandynawskie łóżko z barierką - Relix 4X - Meble dla dzieci - Police

Opis

Dobra, ale krótka – właśnie tak można określić dziecięcą pamięć. Ale już od pierwszych dni pracuje na wysokich obrotach! Noworodek pamięta kołysanki nucone przez mamę, gdy był jeszcze w jej brzuszku. Miesięczny maluch rozjaśnia się na widok znajomej twarzy. Półroczny zaś zaczyna płakać już od progu łazienki, bo np. pamięta nieudaną kąpiel. Roczne dziecko cieszy się, słysząc w telefonicznej słuchawce głos niewidzianej już od kilku tygodni babci. Choć naukowcy twierdzą, że dzieci do trzeciego roku życia cierpią na tzw. amnezję dziecięcą i niewiele pamiętają z tego okresu, my wiemy, że przyjemne chwile zapadają w pamięci na długo. Łóżko dziecięce Relix 4X marki Elior to mebel, który Twój maluszek już zawsze będzie kojarzyć z najpiękniejszymi momentami! Spełnione marzenia Dom - to słowo od małego kojarzy się nam z rodziną, ciepłem, bezpieczeństwem i miłością. Dlatego tworząc nasze nowe łóżko Relix 4X marki Elior wykorzystaliśmy kształt domku do jego produkcji. Zawie

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Police
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Police
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Meble dla dzieci
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

2-drzwiowa szafa do pokoju dziecięcego pinette
1 528,00 zł
Stargard Szczeciński

Meble dla dzieci w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij