SanDisk Ultra 3D 2TB

999,00 zł

SanDisk Ultra 3D 2TB - Dyski twarde - Police

Opis

Dysk 2.5" SANDISK SSD ULTRA 3D 2TB (560/530 MB/s) Skorzystaj z lepszych parametrów poprawiających komfort podczas grania w gry oraz wykonywania wielu zadań jednocześnie za pomocą aplikacji z dużą ilością grafiki. Dysk SSD SanDisk® Ultra 3D oferuje jeszcze większą wytrzymałość i niezawodność oraz zawrotnie wysokie prędkości zapisu sekwencyjnego do 560 MB/s oraz prędkość odczytu sekwencyjnego do 530 MB/s umożliwiające ładowanie bez zbędnego oczekiwania oraz szybsze ładowanie aplikacji i przenoszenie danych. Dyski SSD SanDisk Ultra 3D, oprócz cichego działania bez generowania ciepła, oferują sprawdzoną odporność na wstrząsy i drgania, chroniąc zapisane dane. Dysk SanDisk Ultra 3D SSD stworzony przez firmę, która wynalazła technologię półprzewodnikową (solid state), umożliwiając tym samym opracowanie dysków SSD, pozwala osiągnąć zupełnie nowy poziom wydajności. Wszystkie produkty SanDisk® zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane. Wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności charakteryzującej każdy produkt SanDisk bez wątpienia można zaufać. Funkcje i zalety: Lepsze parametry pozwalające osiągnąć szybszy czas włączania, wyłączania i reakcji aplikacji; Rewelacyjna szybkość: prędkość odczytu sekwencyjnego do 560 MB/s; prędkość zapisu sekwencyjnego do 530 MB/s; Technologia 3D NAND oferuje większą wytrzymałość, dzięki czemu dysk działa dłużej i zużywa mniej energii; Technologia nCache™ 2.0 umożliwia osiągnięcie zawrotnej prędkości. Zwiększ prędkość działania swojego komputera nawet do 560 Mb/s Prędkość odczytu sekwencyjnego do 560 Mb/s umożliwiająca szybsze ładowanie i lepsze działanie systemu. Błyskawiczne ładowanie i działanie aplikacji, gier, filmów i zdjęć eliminujące potrzebę bezczynnego oczekiwania. Szybsza prędkość maksymalna dzięki technologii nCache™ 2.0 Wydajność optymalizowana jest poprzez zapisywanie wszystkiego w szybkim buforze dysku przed przesłaniem do macierzy flash. Ta innowacyjna architektura umożliwia osiąganie wyższych prędkości maksymalnych. Legendarna wytrzymałość dzięki zaawansowanej technologii 3D NAND Ta nowa potężna technologia zwiększa wytrzymałość dysku i pozwala uzyskać większą niezawodność i mniejsze zużycie energii, wydłużając czas pracy laptopa na baterii. Wytrzymała konstrukcja półprzewodnikowa Brak ruchomych części sprawia, że dysk SSD SanDisk Ultra 3D jest odporny na wstrząsy i drgania, dzięki czemu chroni zapisane na nim dane nawet po upuszczeniu komputera. Łatwy montaż i monitorowanie dysku na bieżąco Oprogramowanie SanDisk SSD Dashboard oferuje wgląd w wydajność dysku w czasie rzeczywistym. Dyski sprzedawane są w komplecie z oprogramowaniem do klonowania umożliwiającym przeniesienie na nowy dysk, narzędziami do analizy dysku oraz oprogramowaniem informującym o aktualizacjach firmware'u. Wydajniejszy dysk Dyski SanDisk SSD nie generują ciepła i hałasu - są też wydajne, umożliwiając dłuższy czas pracy laptopa na baterii..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Police
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Police
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Dyski twarde
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Dyski twarde w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij