Imilab A1

229,00 zł

Imilab A1 - Kamery CCTV - Płock

Opis

Inteligentna kamera IP Imilab A1 marki Xiaomi Kamera Xiaomi IMILAB A1 to całkowicie bezprzewodowa kamera, którą można instalować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Bezprzewodowa konstrukcja nie wymaga żadnej formy okablowania, co znacznie upraszcza proces instalacji. Kamera jest wyposażona w dwukierunkowy system audio oraz w śledzenie AI z detekcją ruchu. Przechowywanie nagrań w chmurze Wyposażona w funkcję wykrywania ruchu kamera IMILAB A1 automatycznie rozpoczyna nagrywanie, gdy tylko wykryje ruch ludzkiego ciała, a następnie przesyła wideo do pamięci w chmurze. Plik wideo jest przechowywany w chmurze producenta Mi Cloud. Automatyczne śledzenie ruchomych obiektów Dzięki zaawansowanym algorytmom Xiaomi IMILAB A1 wykrywa poruszające się obiekty, automatycznie śledzi i rejestruje ich ruch, dostarczając jednocześnie powiadomienia i nagrania wideo w czasie rzeczywistym. Wysoka jakość Xiaomi IMIlAB A1 pracuje w podczerwieni, a przesłona F2.6 pozwala nagrywać wideo w rozdzielczości 1080p. Kamera oferuje slot na karty pamięci micro-SD o maksymalnej pojemności 64 GB. Stopień szczelności obudowy IP66 oznacza, że urządzenie jest całkowicie odporne na kurz i silne strumienie wody..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Płock
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Płock
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij