Tefal FF175D Filtra One z systemem filtracji oleju

309,00 zł

Tefal FF175D Filtra One z systemem filtracji oleju - Frytownice - Pabianice

Opis

Frytownica FILTRA ONE FF175D71. System filtracji oleju. Wyjątkowy system filtracji oleju pozwalający na przygotowywanie świeżych i smacznych posiłków! Dzięki technologii filtracji oleju, za każdym razem, kiedy korzystasz z frytkownicy, olej jest filtrowany przez system metalowych siatek, dzięki czemu zawsze pozostaje czysty. W ten sposób każdy może uzyskać idealnie chrupiące, domowe frytki! Urządzenie posiada również unikalny system izolowanych ścianek, co gwarantuje, że jest zawsze chłodne w dotyku i bezpieczne w użytkowaniu! Frytkownica Filtra One. Wyjątkowy system filtracji oleju. Unikalny system izolowanych ścianek. Łatwe przechowywanie dzięki składanym uchwytom, zmieści się w każdej kuchni. Wygodna regulacja: ustaw dowolną temperaturę od 150° do 190°, aby zawsze uzyskać doskonalne przygotowane potrawy. Obserwuj przygotowywane posiłki dzięki okienku w pokrywie. Łatwe czyszczenie przy użyciu gąbki. Koszyk i pokrywę można myć w zmywarce. Duża pojemność 1,2 kg frytek daje możliwość przygotowania frytek dla całej rodziny. System filtracji sprawia, że olej użyty do smażenia potraw na dłużej zachowuje świeżość. Wyjmowane elementy sprawiają, że frytownica jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Misa pokryta powłoka nieprzywierającą łatwość utrzymania w czystości. Regulowany termostat ułatwia obsługę urządzenia.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pabianice
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Pabianice
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Frytownice
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-03-06

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij