Braun EN10

79,00 zł

Braun EN10 - Substancje peelingujące - Ostrołęka
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ostrołęka
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Wygoda i łatwość. Ergonomiczny kształt trymera Braun Ear&Nose jest łatwy w obsłudze i wygodny w użyciu. Zapewnia to niezawodne i skuteczne rezultaty za każdym razem. Precyzja i bezpieczeństwo. System wysokiej wydajności obrotowego ostrza Braun gwarantuje dokładne pozbycie się zbędnych włosów z nosa i uszu bez bolesnych pociągnięć i szarpań. W pełni wodoodporny Co pozwala na łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą. Kompaktowa konstrukcja Kompaktowa konstrukcja ochronnych kapturków i zwarta konstrukcja sprawia, że trymer do nosa i uszu jest idealnym narzędziem do pielęgnacji w domu i poza nim. Zasilanie na baterie Zasilanie na baterie Duracell AAA pozwala na 60 minut przycinania. Maszynka do włosów Trymer do brody MultiGroomer Trymer precyzyjny Maszynka do ciała Idealny do Głowa Głowa, broda, kozia bródka, kilkudniowy zarost Broda, kozia bródka, kilkudniowy zarost, gładkie golenie Precyzyjna stylizacja Golenie ciała i przycinanie Idealny dla supergładkiego i dokładnego golenia brody ✓ Precyzyjne przycinanie Tylko w wybranych moodelach ✓ ✓ ✓ ✓ Maszynka do golenia na mokro ✓ Bardzo efektywne przycinanie ✓ ✓ ✓ Działa pod prysznicem Tylko w wybranych modelach ✓ ✓ W pełni wodoodporny do łatwego czyszczenia ✓ ✓ ✓ ✓ ✓ Czas pracy Do 50 minut przycinania Do 50 minut przycinania Do 30 minut golenia i przycinania 120 minut przycinania/na akumulatorze Do 50 minut golenia

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ostrołęka
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Substancje peelingujące
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-02

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij