Szafa industrialna do biura - Mirten

918,00 zł

Szafa industrialna do biura - Mirten - Regały biurowe - Orzesze

Opis

Ostatnie dopinanie dużego kontraktu z klientem, a Ty nie wiesz, gdzie są dokumenty konieczne do finalizacji umowy? Brzmi jak najgorszy scenariusz, ale to codzienność w większości firm. Współczesne biura, choć nowocześnie zaaranżowane wymagają przede wszystkim funkcjonalności: dokumenty, faktury, archiwalne umowy- karton z tektury to nie jest właściwe miejsce dla priorytetowych akt. Industrialna szafa biurowa Mirten marki Elior to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej firmie. Sprawdź, jak nasi projektanci postrzegają bezpieczeństwo przechowywania dokumentów! Szafa archiwizacyjna: jak ułatwi Ci zarządzanie dokumentacją? Będąc właścicielem firmy najpewniej szukasz możliwości redukcji niepotrzebnych kosztów. By nie tracić wpływów z umów z cenionymi kontrahentami, ale i nie płacić odsetek za zwłokę, kiedy nie dotrzymujesz terminów, ponieważ nie możesz odnaleźć dokumentów i faktur, zainwestuj w miejsce przeznaczone tylko i wyłącznie do składowania pilnych akt. Szafa biurowa

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Orzesze
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Orzesze
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Regały biurowe
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2021-11-11

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Regały biurowe w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij