Białe biurko dziecięce regulowane - Otiso

998,00 zł

Białe biurko dziecięce regulowane - Otiso - Biurka - Orzesze

Opis

Twoje dziecko rozpoczyna właśnie przygodę z nauką? W takiej sytuacji biurko będzie najbardziej obleganym meblem w jego pokoju. Chcesz zapewnić mu odpowiedni mebel, lecz boisz się, że Twoja pociecha szybko z niego wyrośnie, a wydane pieniądze pójdą na marne? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie tego problemu! Przedstawiamy regulowane biurko Otiso, które rośnie wraz z Twoim dzieckiem! Poznaj bliżej wszystkie jego niepowtarzalne cechy. Rewolucyjna konstrukcja Statystyki mówią, że uczeń pierwszej klasy podstawowej spędza przy nauce około 2 godziny w ciągu dnia. Analogicznie, im wyższa klasa, to czas ten się wydłuża. Jeśli przez okres trwania całego roku szkolnego Twoje dziecko ma złą postawę przy biurku, może się to objawić w przyszłości niechcianymi problemami zdrowotnymi. W celu przeciwdziałania takim problemom, biurko Otiso zostało zaprojektowane tak, aby w łatwy sposób mogło dopasować się do wymagań i potrzeb każdego użytkownika. Wysokość mebla można zmieniać korzystając z lek

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Orzesze
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Orzesze
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Biurka
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2021-11-13

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Biurka w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij