Thrustmaster TX Leather XONE/PC

1 999,00 zł

Thrustmaster TX Leather XONE/PC - Kierownice - Olsztyn
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Thrustmaster TX Racing Wheel Leather Edition Firma Thrustmaster oferuje kompletny, limitowany pakiet niezwykle precyzyjnych kontrolerów wyścigowych, cenionych przez graczy ze względu na możliwość pełnego zanurzenia się w świecie realistycznych symulacji wyścigów na platformach PC i Xbox One® (co gwarantuje oficjalna licencja). Kierownica ręcznie obszyta skórą Priorytetem projektantów kierownicy była ergonomia, mająca umożliwić optymalizację komfortu gry, osiągów oraz wrażeń związanych z prowadzeniem pojazdu. Ręcznie zszyta skóra pokrywająca kierownicę zapewnia maksymalną wygodę podczas wyścigów. Koło kierownicy ma średnicę 28 cm i można je zdjąć. Jego atuty to wygodny chwyt, poczucie luksusu oraz komplet elementów sterujących, w tym dwie metalowe łopatki zmiany biegów, sześć przycisków czynności, przełącznik obrotowy i wielokierunkowy d-pad. Kąt obrotu kierownicy można regulować w zakresie do 900 stopni. Serwopodstawa kierownicy TX Racing Wheel Podstawa, do której montuje się kierownicę, zawiera serwomotor bezszczotkowy klasy przemysłowej, który pozwala uzyskać niezwykle realistyczne i dynamiczne efekty siłowego sprzężenia zwrotnego, zapewniając wyjątkowo intensywne wrażenia podczas wyścigów. Ten fantastyczny symulator wyścigowy ze sprzężeniem zwrotnym nowej generacji jest wyposażony w mechanizm z dwoma pasami, cechujący się płynnym, łagodnym i bardzo cichym działaniem. Jego precyzję gwarantuje wbudowana technologia H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology™). T3PA — 3-pedałowy zestaw pedałów Jeszcze większy realizm wyścigów zapewnia zestaw pedałów T3PA, który zawiera trzy pedały i całkowicie metalowy mechanizm wewnętrzny. Zestaw umożliwia pełną regulację, a pedał hamulca jest wyposażony w element Conical Rubber Brake Mod, który gwarantuje płynny opór. Element ekosystemu Zgodność z następującymi akcesoriami Thrustmaster na platformach Xbox One i PC: Zdejmowane koła kierownicy: Ferrari F1 Wheel Add-On, TM Open Wheel, Rally Wheel Add-On Sparco R383 Mod, TM Leather 28 GT Wheel Add-On itd. Ekosystem produktów wyścigowych: zestaw pedałów T3PA-PRO, skrzynia biegów TH8A i TSS Handbrake Sparco Mod+

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kierownice
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij