Super skuteczne kolce na gołębie, ptaki. Nierdzewne kolce.

4,00 zł

Super skuteczne kolce na gołębie, ptaki. Nier... - Pozostałe artykuły do... - Olsztyn
Super skuteczne kolce na gołębie, ptaki. Nier... - Pozostałe artykuły do... - Olsztyn - zdjęcie 1Super skuteczne kolce na gołębie, ptaki. Nier... - Pozostałe artykuły do... - Olsztyn - zdjęcie 2Super skuteczne kolce na gołębie, ptaki. Nier... - Pozostałe artykuły do... - Olsztyn - zdjęcie 3Super skuteczne kolce na gołębie, ptaki. Nier... - Pozostałe artykuły do... - Olsztyn - zdjęcie 4Super skuteczne kolce na gołębie, ptaki. Nier... - Pozostałe artykuły do... - Olsztyn - zdjęcie 5Super skuteczne kolce na gołębie, ptaki. Nier... - Pozostałe artykuły do... - Olsztyn - zdjęcie 6Super skuteczne kolce na gołębie, ptaki. Nier... - Pozostałe artykuły do... - Olsztyn - zdjęcie 7
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. śląskie
pow. częstochowski
gm. Olsztyn

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Opis

Tel: 666 557 304
Produkt wysokiej jakości, wykonany ze starannie dobranych materiałów, co sprawia, że jest mocny i wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne.
Nasze kolce to skuteczna ochrona przed przesiadywaniem ptaków na parapetach, gzymsach, krawędziach dachów itp. Znika problem odchodów i zanieczyszczeń.

MODEL PKNP20
PARAMETRY TECHNICZNE:
DŁUGOŚĆ MODUŁU: 341 mm
ROZSTAW KOLCÓW: 100 mm
SZEROKOŚĆ OCHRONY: 160 mm
WYSOKOŚĆ KOLCÓW: 105 mm
ILOŚĆ KOLCÓW NA 1 METRZE: 36 szt.
MATERIAŁ: poliwęglan + stal nierdzewna
GWARANCJA: 5 LAT

Kolce są tępo zakończone, nie ranią ptaków!!!
Nasze kolce posiadają pozytywną opinię DYREKCJI OCHRONY ŚRODOWISKA !!!
- skuteczna ochrona przed dużymi gatunkami ptaków - najlepsze kolce na gołębie, mewy!
- wysokiej jakości poliwęglan oraz stal nierdzewna,

-koszt montażu kolców jest kilkanaście, nawet kilkadziesiąt razy mniejszy niż wartość zniszczonych kloszy lamp, parapetów, oprawy drewnianej ganków.

-Jedną z zalet naszych kolców jest łatwość montażu z którym każdy sobie poradzi.

-Nasze kolce odporne są na promieniowanie UV nie płowieją, nie pękają. Dzięki temu-raz zakupiony produkt służy przez długi czas

Do montażu kolców możemy użyć kleju, który znajdziecie Państwo na innej naszej aukcji, kleju na gorąco, opasek zaciskowych (trytytek), sznurka, wkrętów.
Instrukcję montażu zamieszczamy poniżej:

1. Przed montażem kolców należy starannie oczyścić podłoże za pomocą szczotki drucianej, szpachelki lub szmatki. Często zdarza się, że nie należy to do łatwych zadań.
Polecamy: Użyj do tego celu rękawic ochronnych, które znajdziesz na innej naszej aukcji.
2. Powierzchnie metalowe (niemalowane, powlekane) należy przetrzeć środkiem odtłuszczającym np. denaturatem. Powierzchnie betonowe w razie konieczności należy zagruntować. Powierzchnia musi być sucha i wolna od pyłu. Minimalna temperatura montażu to +5*C
3. Po odwróceniu kolców rozprowadzamy warstwę kleju o grubości ok 5mm. W tym celu należy użyć pistoletu do kleju. Do powierzchni drewnianych kolce montujemy za pomocą wkrętów lub gwoździ karbowanych.
- podstawa kolców posiada nacięcia co około 50mm. Dzięki temu w razie potrzeby moduły można dzielić na mniejsze odcinki.
4. Kolce układamy na podłożu. Należy pozostawić 2-5mm przerwy pomiędzy podstawami kolejno przyklejanych modułów. Kolce dociskamy ręką lub np szpachelką.

Do sprawnego montażu kolców świetna może okazać się szpachelka, rękawice ochronne, preparat do usuwania odchodów oraz odtłuszczacz, klej, który znajdziesz na innej naszej aukcji.

WYSYŁKA
Możliwa wysyłka kurierem. Przy przedpłacie na konto 15zł. Za pobraniem 20zł.
Istnieje również możliwość BEZPŁATNEGO (0 zł) odebrania zakupionych przedmiotów w punkcie handlowym w Olsztynie koło Częstochowy, przy ulicy Kościelnej 1 po wcześniejszym uzgodnieniu.

Zapraszamy do zakupu.
W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznegoZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 666... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. śląskie
pow. częstochowski
gm. Olsztyn

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Tomasz
(Pavolt )


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe artykuły do domu i ogrodu
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2021-03-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Tomasz
(Pavolt )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij