Od ręki! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus

282 000 zł

Od ręki! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus - Pozostałe wyposażenie - Nysa
Od ręki! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus - Pozostałe wyposażenie - Nysa - zdjęcie 1Od ręki! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus - Pozostałe wyposażenie - Nysa - zdjęcie 2Od ręki! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus - Pozostałe wyposażenie - Nysa - zdjęcie 3Od ręki! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus - Pozostałe wyposażenie - Nysa - zdjęcie 4Od ręki! Laser fibrowy WS3015G Basic 2kW Raycus - Pozostałe wyposażenie - Nysa - zdjęcie 5
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Nysa
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

DOSTĘPNY OD RĘKI! Ostatnia sztuka w tej cenie!

* ubezpieczenie Weni Care gratis
* szkolenie i instalacja w cenie

Model wycinarki laserowej Weni Solution 3015G Basic z otwartym stołem, o polu roboczym 3000x1500mm, dwoma liniami gazu sterowanymi automatycznie oraz o mocy lasera Raycus 2000W.

Wszystkie osie napędzane są poprzez silniki serwo marki Schneider, które charakteryzują się wysoką dokładnością oraz wytrzymałością. Urządzenie posiada wydajny laser, funkcję autofocus, stabilne oprogramowanie CypCut z funkcją NESTINGU (automatyczna optymalizacja rozmieszczenia projektów na materiale), podwójny system chłodzenia, układ smarowania oraz system odpylania.

Tnie: stal nierdzewną, stal węglową, aluminium, miedź, srebro, złoto, mosiądz i inne stopy metali.

Seria Basic w standardzie zawiera komputer, w konfiguracji zapewniającej funkcjonalność urządzenia, dwie linie gazu, odciąg spalin, podstawowe czujniki krańcowe oraz zabezpieczenie programowe.

Model WS3015G Basic to podstawowa seria naszych wycinarek fibrowych, kierowana do klientów ze średnio nakładową produkcją. Model G to dobry kompromis pomiędzy wielkością roboczą, a ceną.

W trosce o spokój i bezpieczeństwo naszych klientów, do każdego zakupionego lasera fibrowego dodajemy bezpłatną polisę Weni Care oraz całą gamę możliwości finansowania i profesjonalne doradztwo. Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy na prezentację urządzenia w naszym showroom’ie! Jeśli nie mogą Państwo przyjechać osobiście, prosimy o zgłoszenie materiałów do testów i wysłanie ich do nas na adres Podolska 18, 48-303 Nysa.

Podana cena jest kwotą netto.

Biuro Obsługi Klienta: 77 433 71 30Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (77) 433... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nysa
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Logos Media
(Logos Media Sp. z o. o.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe wyposażenie
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2021-07-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Logos Media
(Logos Media Sp. z o. o.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij