Kubek porcelanowy 400ml z pokrywą silikonową Paryż

12,38 zł

Kubek porcelanowy 400ml z pokrywą silikonową Paryż - Kubki - Mińsk Mazowiecki

Opis

Porcelanowy kubek o pojemności 400ml z praktyczną silikonową pokrywką, dzięki której napój dłużej zachowuje podwyższoną temperaturę.Kubek posiada ciekawe wzornictwo i żywe, wesołe kolory.Interesujący i praktyczny kubek za mniej niż 10 zł to świetna inwestycja.Poręczny i dobrze wykonany produkt doskonale sprawdza się zarówno do użytku w domu jak i w pracy. Często herbata czy kawa szybko traci temperaturę, gdy my zajmiemy się pracą lub czynnościami domowymi. Ten wspaniały kubek zachowa podwyższoną temperaturę ulubionego napoju.Również w trakcie czytania książki, przez wiele stron możemy sięgać po ciepły napój dzięki kubkowi z silikonową pokrywką.WAŻNE: Kubek nie jest przeznaczony do transportu napojów np. w torbie czy plecaku. Pokrywa nie gwarantuje pełnej szczelności podczas przechylania kubka..

Szczegółowe informacje o produkcie, a także o kosztach transportu w dowone miejsce w Polsce znajdziesz po przejściu na stronę sklupu internetowego. Przejdź do ogłoszenia poprzez link w ogłoszeniu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kubki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Kubki w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij