Stałoogniskowy Sony 50 mm f/1.8 Srebrny mocowanie typu E

1 199,00 zł

Stałoogniskowy Sony 50 mm f/1.8 Srebrny mocowanie... - Obiektywy, tuleje, p... - Malbork
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Malbork
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Jasny obiektyw stałoogniskowy 50 mm z dużym otworem względnym przysłony, idealny do fotografii portretowej i ogólnej. Maksymalny otwór przysłony F1,8 umożliwiający miękkie rozmycie tła - i korzystne przedstawienie portretowanej osoby. Duży otwór przysłony i optyczny stabilizator SteadyShot - łatwe wykonywanie nastrojowych portretów w słabym oświetleniu bez używania lampy błyskowej Jasny obiektyw stałoogniskowy 50 mm z dużym otworem względnym przysłony, idealny do fotografii portretowej i ogólnej Maksymalny otwór przysłony F1,8 umożliwiający miękkie rozmycie tła — i korzystne przedstawienie portretowanej osoby Stylowy wygląd, lekkość i łatwe przenoszenie oraz wysokiej jakości aluminiowe elementy wykańczające na tubusie Wbudowany w obiektyw optyczny stabilizator obrazu SteadyShot, poprawiający ostrość zdjęć portretowych wykonywanych z ręki. Cicha praca mechanizmu podczas filmowania Duży otwór przysłony i optyczny stabilizator SteadyShot — łatwe wykonywanie nastrojowych portretów w słabym oświetleniu bez używania lampy błyskowej Innowacyjna konstrukcja optyczna zapewniająca wysoką jakość i czystość obrazu przy ograniczonych do minimum zniekształceniach i aberracji chromatycznej Płynnie działający, cichy, szybki autofokus z liniowym silnikiem — idealny do nagrywania filmów HD Funkcja bezpośredniej ręcznej regulacji ostrości umożliwiająca odłączenie silnika AF i precyzyjne ręczne nastawianie ostrości 7-listkowa przysłona kołowa zapewnia piękny wygląd nieostrych fragmentów

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Malbork
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Obiektywy, tuleje, pierścienie
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij