Opaska sportowa Amazfit Band 5 czarny OPASKA PULSOKSYMETR

139,00 zł

Opaska sportowa Amazfit Band 5 czarny OPASKA... - Smartwatche - Lubin
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lubin
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy

Opis

Amazfit Band 5 Monitor zdrowia i kondycji z asystentem AI Alexa Precyzyjne zarządzanie zdrowiem osobistym Czujnik SpO2 mierzy poziomy tlenu lub nasycenie tlenem we krwi bez przerwy, pomagając wykryć przypadłości takie jak bezdech senny. Czujnik optyczny Huami BioTracker ™ PPG zapewnia precyzyjny, ciągły pomiar tętna wraz z ostrzeżeniem o nieprawidłowościach. Huami PAI ™ (Personal Activity Intelligence ) System oceny zdrowia. O pracowana przez producenta inteligentna technologia w oparciu o odczyty z pulsometru poinformuje Cię jak często powinieneś trenować aby być zdrowym. Monitoring Snu kontroluje całkowity czas snu oraz jego fazy ( faza lekka, głęboka oraz pobudzenia), analizuje je i pozwala lepiej poznać wzorce Twojego snu. Działa również podczas drzemki Sygnalizator braku aktywności powiadomi Cię jeśli zbyt długo pozostajesz bez treningu Trener personalny 11 TRYBÓW SPORTOWYCH do bieżni, biegania na świeżym powietrzu, chodzenia, jazdy na rowerze na świeżym powietrzu, jazdy na rowerze w pomieszczeniach, pływania w basenie, trenera eliptycznego, ćwiczeń, skakanki, jogi, maszyny do wiosłowania . Zapewnia przydatne dane dotyczące ćwiczeń, takie jak dystans,prędkość, tętno, spalone kalorie itp., Dzięki czemu ćwiczenia są bardziej wydajne. Automatyczne wykrywanie chodzenia i biegania automatycznie rozpocznie rejestrację danych w trybach sportowych. WODOODPORNOŚĆ 5 ATM , zegarek może wytrzymać każdą codzienną aktywność, a nawet być noszony podczas pływania (ciśnienie wody do 50 metrów). Śledzenie aktywności Z codziennymi krokami, kaloriami, dystansem i aktywnymi godzinami daje motywację do większej aktywności. Sterowanie muzyką Bluetooth. Kontroluj muzykę bezpośrednio z zegarka podczas ćwiczeń bez konieczności wyciągania telefonu Inteligentny asystent AI Alexa Voice Assistant do poleceń głosowych online i offline. Inteligentne powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach tekstowych, aplikacjach, kalendarzach oraz własne powiadomienia. Praktyczne funkcje, takie jak minutnik, stoper, zegar światowy, budzik i inteligentne powiadomienia bezpośrednio na nadgarstku. More on Display. Większy. Jaśniejsze Na dłużej O 20% większy ekran, dzięki czemu zmieści więcej ważnych informacji i zmniejszy potrzebę przewijania. Kolorowy wyświetlacz AMOLED zapewnia wyraźne i wspaniałe wrażenia wizualne. Always on display : Zegarek może zawsze wyświetlać godzinę i datę na ekranie w dowolnym miejscu i czasie Dzięki 15 dniowej żywotności baterii , ma wystarczającą moc aby zapewnić Ci całe 2 tygodnie bez zmartwień.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lubin
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Smartwatche
(w dziale: Moda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Sprawdź także

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij