Kubełkowa huśtawka dla dzieci w liski - Maliva

238,00 zł

Kubełkowa huśtawka dla dzieci w liski - Maliva - Huśtawki, bujanki - Kraśnik

Opis

Mały domek na skarpie. Obok niego prowizoryczna huśtawka. Siadasz na niej, zaczynasz się huśtać i... Nagle przeszywa Cię zimny dreszcz a serce bije szybciej. Pod Tobą... przepaść. Przed sobą zaś widzisz roztaczające się góry i wielki wulkan. Czy to sen? Nie. Ta huśtawka istnieje naprawdę. Znajduje się w Ekwadorze i jest ekstremalną atrakcją dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Odważyłbyś się? A czy Twoje dziecko zna to wspaniałe uczucie "latania"? Nie martw się, nie chcemy zafundować mu tak niebezpiecznej rozrywki. Przygotowaliśmy za to coś specjalnego. Komfortową, bezpieczną, pełną uroku dziecięcą huśtawkę Maliva marki Elior! Huśtawka, która bawi i uczy Wszyscy kochamy huśtawki. Bez względu na wiek, każdy z nas lubi się czasem pobujać i poczuć to zachwycające uczucie wolności. Co więcej, huśtanie się jest jednym z najprzyjemniejszych wspomnień dzieciństwa. Dlatego właśnie Twoje dziecko też musi mieć swoją huśtawkę! Stworzyliśmy więc dla niego w pełni bezpieczną, ujmującą

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kraśnik
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Kraśnik
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Huśtawki, bujanki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-05-27

Zgłoś naruszenie

Huśtawki, bujanki w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij