Pokochaj siebie - Wayne W. Dyer

15,00 zł

Szczegóły

Oprawa:
Miękka

Rodzaj:
Poradniki

Tytuł:
Pokochaj siebie

Autor:
Wayne W. Dyer

W języku obcym:
Nie


Opis

Pokochaj siebie - Wayne W. Dyer
Jak stworzyć nowy, lepszy system pojmowania otoczenia i pozbyć się nabytych w dzieciństwie negatywnych przyzwyczajeń? Jak wyzbyć się bezużytecznych emocji: poczucia winy, niepokoju, gniewu? Jak wypracować udane relacje z najbliższymi?
Jak uwolnić się od potrzeby aprobaty innych, osiągnąć niezależność i stać się panem swoich myśli i czynów? Jak nauczyć się asertywności? Jak radzić sobie ze stresem w pracy i w życiu codziennym? Jak żyć pełnią życia, zgodnie z własnymi pragnieniami?
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w tej książce.
Książka, którą trzymasz w ręku, to jeden z najbardziej znanych poradników na świecie. Od pierwszego jej wydania w Polsce minęło 18 lat. Jej autor, Dr Wayne W. Dyer, znany psychoterapeuta amerykański, autor ponad 30 książek, od czterdziestu lat pomaga osiągać sukces i szczęście ludziom na całym świecie


Książki na sprzedaż jakie mam poniżej:
Tytuły jak niżej:
Marsjanie i Wenusjanki zawsze razem - John Gray
Marsjanie i Wenusjanki na randce - John Gray
Zakochani Marsjanie i Wenusjanki - John Gray
Marsjanie i Wenusjanki w sypialni - John Gray
Zofia Lorentz - Punkt na ulicy Różanej
Pokochaj siebie - Wayne W. Dyer
Każda książka za 15 zł lub komplet za 75 zł czyli jedna GRATIS! :)


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Kraków - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Chrzanów (pow. chrzanowski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Brzesko (pow. brzeski w małopolskim), Ogłoszenia Cianowice Duże (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Olkusz (pow. olkuski w małopolskim), Ogłoszenia Balice (pow. krakowski w małopolskim), Ogłoszenia Bolechowice (pow. krakowski w małopolskim)