Biała nowoczesna toaletka z lustrem - Marisa

548,00 zł

Biała nowoczesna toaletka z lustrem - Marisa - Toaletki - Koszalin

Opis

Nic nie daje większej pewności siebie niż czas spędzony w miejscu pełnym kremów, balsamów, perfum i innych ulubionych kosmetyków. Piękny make up z rana lub wieczorna pielęgnacja to coś co sprawia, że każda kobieta pozostaje szczęśliwa. Jednak, aby w pełni cieszyć się chwilą dla siebie, potrzebujesz własnej przestrzeni, która pozwoli Ci zaszyć się w ciszy, bez stresu, że ktoś za chwilę zapuka czekając w kolejce do łazienki. Poznaj piękną białą toaletkę Marisa zaprojektowaną przez markę Elior, która pomoże Ci stworzyć własne królestwo! Czas tylko dla siebie Znasz to uczucie, gdy wszyscy coś od Ciebie chcą i nawet zwykłe nałożenie kremu na twarz staje się problemem, bo akurat wtedy chce się komuś do łazienki? Biała Toaletka Marisa to projekt, który sprawi, że pielęgnacja w domu stanie się przyjemną chwilą dla siebie. Marisa wyróżnia się przede wszystkim elegancją i minimalizmem. Prosta konstrukcja w połączeniu z subtelną bielą oraz stylowym oświetleniem tworzy przyjemną c

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Koszalin
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Toaletki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 18
Data dodania: 2022-03-07

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Toaletki w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij