Logitech MK330

249,00 zł

Logitech MK330 - Zestawy - Komorniki

Opis

KLAWIATURA PEŁNOWYMIAROWA Ta pełnowymiarowa klawiatura ma wszystkie klawisze, których potrzebujesz, od zintegrowanego bloku numerycznego, który ułatwia wprowadzanie danych, po łatwo dostępne klawisze skrótów, które pozwalają kontrolować multimedia. Uruchom przeglądarkę internetową, naciśnij „play” (odtwórz) i „pause” (pauza), a następnie dostosuj głośność bezpośrednio z klawiatury. WYGODNA KOMPAKTOWA MYSZ Pracuj efektywnie przez dłuższy czas dzięki wygodnemu, wyprofilowanemu kształtowi dopasowanemu do naturalnej krzywizny dłoni. Tę kompaktową i bezprzewodową mysz zaprojektowano tak, aby była równie wygodna dla użytkowników lewo- i praworęcznych. Dodatkowo, płynne sterowanie kursorem ułatwia nawigację na większości powierzchni. ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA PLUG-AND-PLAY Konfiguracja jest prosta. Wystarczy podłączyć odbiornik bezpośrednio do portu USB i zestaw MK330 jest gotowy do pracy. 10 m bezprzewodowej swobody pozwala Ci pracować bez ograniczeń i eliminuje bałagan z Twojej przestrzeni. NIEZAWODNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ Zestaw MK330 został wyprodukowany według standardów jakości, dzięki którym Logitech stał się światowym liderem na rynku myszy i klawiatur. Klawiatura jest w stanie wytrzymać użytkowanie standardowe oraz nieszczęśliwe wypadki dzięki swojej konstrukcji odpornej na zalanie..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Komorniki
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Komorniki
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zestawy
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Microsoft Desktop 3050
249,00 zł
Piekary Śląskie
MSI Vigor GK30 Combo US
289,00 zł
Swarzędz
Dell KM636 Czarna
159,00 zł
Zarzeczewo

Zestawy w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij