Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontenerów myjni

10 000,00 zł

Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce
Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 1Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 2Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 3Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 4Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 5Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 6Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 7Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 8Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 9Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 10Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 11Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 12Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 13Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 14Głowice myjące Bolondi do śmieciarek kontener... - Pozostałe w dziale P... - Kielce - zdjęcie 15
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy BOLONDI oferującej pełną gamę produktów niskiego i wysokiego ciśnienia, które są w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich firm, które potrzebują produktu odpowiedniego do czyszczenia i odkażania, od małego pojemnika po duże zbiorniki.

Firma Bolondi dużo uwagi poświęciła integracji z maszynami i zakładami przemysłowymi, zwłaszcza w branży spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej, enologicznej, transportowej, miejskiej i budowlanej, z wykorzystaniem materiałów kompatybilnych z najróżniejszymi produktami.

Przykładowe modele głowic:
- Bolondi SW053
- Bolondi XB 031 AAH
- Bolondi XB 061 AAH
- Bolondi RW 220A
- Bolondi XC 200E
- Bolondi RW 086 A
- Bolondi RW 190A
- Bolondi RW 220 A

W celu doboru głowicy odpowiadającej Państwa potrzebom - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (41) 362... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Vacat

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe w dziale Przemysł
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-07-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Vacat

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij