Drewniana ławka pod pień drzewa - Tiffany 4X

1 638,00 zł

Drewniana ławka pod pień drzewa - Tiffany 4X - Stoły, ławy, stoliki - Kielce

Opis

Wybierz ławkę ogrodową o innowacyjnym kształcie! Tiffany 4X to fenomenalny mebel przeznaczony do użytku zewnętrznego. O jego jakości świadczy wysoki komfort użytkowania oraz wysoce profesjonalne wykonanie. Produkt umieścisz pod pniem drzewa, tworząc w ten sposób klimatyczne i zaciszne miejsce na swoim podwórku. Sześcienna ławka to również wyraz rustykalnej estetyki, który nada przytulności Twojemu otoczeniu. Trudno o bardziej sprawdzone wyposażenie! Trwałość, jakiej jeszcze nie było Łamiące się meble, ciągle naprawy, irytujące usterki… skądś to znasz prawda? Niestety na rynku nie brakuje kiepsko wykonanych mebli ogrodowych. Należy pamiętać, że tego typu produkty wymagają dodatkowej ochrony i muszą być bardziej wytrzymałe niż te, z których korzystamy wewnątrz domu. Ławka Tiffany 4X została wykonana z impregnowanego drewna sosnowego. Wybór tego właśnie surowca zapewnia dużą odporność na czynniki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne. Drewno zostało również zabezpieczone przed butw

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Kielce
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Kielce
woj. świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Stoły, ławy, stoliki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-05-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Stoły, ławy, stoliki w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij