Następne

Tkaniny obiciowe i akcesoria meblowa


Opis

Firma Kalinda oferuje Państwu szeroki asortyment do produkcji mebli.
Gwarantujemy Państwu wysoką jakość tkanin i materiałów obiciowych i skór naturalnych, a także konkurencyjne, niskie ceny. Bogaty asortyment pozwala na dobranie odpowiedniego obicia, komponującego się z wystrojem wnętrza, pozostałymi meblami oraz funkcjonalnością. Służymy radą i pomocą w wyborze właściwych materiałów, które mają znaczący wpływ na charakter i sposób użytkowania mebli. Firma posiada w swojej ofercie:
tkaniny obiciowe, nici tapicerskie, nóżki meblowe, kółka meblowe, guziki tapicerskie, skóry naturalne, kleje tapicerskie, tkaniny z nadrukiem, tkaniny pluszowe, eko-skóry, tkaniny żakardowe, tkaniny pikowane, tkaniny gobelinowe, tkaniny strukturalne, oraz wiele innych artykułów związanych z produkcją i odnową mebli.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Zakupione towary wysyłamy firmami kurierskimi gwarantującymi szybką i sprawną dostawę
Wszystkie artykuły znajdą Państwo na naszej stronie www.kalinda.pl
Zamówienia można również składać emailem - [email protected], lub telefonicznie 604 786 509

Kontakt:
Firma Kalinda
Tel: 604 786 509
e-mail: [email protected]
www.kalinda.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne