Sofa pikowana rozkładana Barton - popiel

1 498,00 zł

Sofa pikowana rozkładana Barton - popiel - Fotele, sofy ogrodowe - Jelenia Góra

Opis

"Szare eminencje zachwytu" Podobno przedmioty, którymi otaczamy się na co dzień, są piękne. Jednak rzadko potrafimy dostrzec urodę rzeczy, których używamy codziennie, nawet jeśli je lubimy. Trzeba mieć duszę poety, żeby zachwycić się łyżką cedzakową, lekko wyszczerbionym niebieskim kubkiem, czy poduszką leżącą od zawsze na kanapie. Za to do zachwytu pięknem sofy Barton nie potrzeba właściwie nic - poza nią samą oczywiście. Sofa Barton marki Elior to synonim stylu, komfortu i miękkości. Barton - szara eminencja zachwytu w Twoim salonie... Mniej znaczy więcej Sofa Barton to wyjątkowo funkcjonalny, a przy tym niezwykle efektowny mebel przeznaczony do przestrzeni o niewielkim metrażu, nowoczesnych kawalerek, wielofunkcyjnych pokoi dziennych i pokoi młodzieżowych. Jej kompaktowe rozmiary powodują, że mebel zmieści się w nawet niewielkim wnętrzu, a jednocześnie jest wystarczająco komfortowy, by pełnić rolę mebla wypoczynkowego, na którym doskonale można odpoczywać, spędzać cz

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Jelenia Góra
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Fotele, sofy ogrodowe
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-05-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Fotele, sofy ogrodowe w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij