Prostokątna skrzynia ogrodowa - Gras

1 668,00 zł

Prostokątna skrzynia ogrodowa - Gras - Pozostałe el. przech... - Jaworzno

Opis

By ogródł mógł rozkwitać i zachwycać kolorami konieczne jest pielęgnowanie roślin, przycinanie krzewów oraz codzienne dbanie o rabatki. Związane z tym prace ogrodowe wymagają nie tylko nakładu czasu, ale i odpowiedniego wyposażenia. Bez sprawnych narzędzi nie zagwarantujemy roślinom właściwej kondycji i szansy wzrostu. Warto zadbać o produkty do przycinania i plewienia, ale i zatroszczyć się o swój komfort: dzięki drewnianej skrzyni ogrodowej Gras marki Elior masz szansę znacznie skrócić czas porządków, gromadząc niezbędne narzędzia w jednym miejscu.  Praktyczny organizer w rustykalnej oprawie Jeśli każdy dzień Twojej pracy przy grządkach rozpoczynasz od żmudnych poszukiwań narzędzi ogrodowych w przydomowych składzikach lub garażu: drewniana skrzynia Gras marki Elior została stworzona właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że znajdziesz dla niej miejsce w kącie ogrodu i zgromadzisz niezbędne sekatory, wycinaczkę czy grabki. Pojemność skrzyni Gras pozwoli nie tylko na przechowanie narzę

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jaworzno
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Jaworzno
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe el. przechowywania
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij