Fotel obrotowy w kolorze morskim - Levros

628,00 zł

Fotel obrotowy w kolorze morskim - Levros - Krzesła biurowe - Jaworzno

Opis

W celu osiągnięcia satysfakcjonujących wyników pracy potrzebna jest odpowiednia kombinacja następujących rzeczy: umiejętności, motywacji oraz odpowiedniego otoczenia. Dwa ostatnie aspekty z powyższej listy są ściśle związane ze sobą. Wygodny fotel, odpowiednio dobrane biurko z dużą ilością przestrzeni pozwalającej na uporządkowanie wszelkich dokumentów oraz inne meble to absolutna podstawa wyposażenia biurowego. Urządzasz właśnie swój gabinet i potrzebujesz uniwersalnego fotela obrotowego? Jesteś we właściwym miejscu! Przedstawiamy fotel Levros marki Elior. Poznaj bliżej wszystkie jego zalety! Ogromna liczba zastosowań dzięki uniwersalnej konstrukcji Sala konferencyjna, gabinet, pracownia czy salon - we wszystkich tych miejscach sprawdzi się fotel obrotowy Levros. Nowoczesna konstrukcja zapewnia wysoką uniwersalność oraz niepowtarzalną trwałość tego mebla. Profesjonalny mechanizm Darst 6+ pozwoli na szybkie i płynne dostosowanie wysokości fotela, dzięki czemu możesz dopasować go

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jaworzno
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Jaworzno
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Krzesła biurowe
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 12
Data dodania: 2021-12-06

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Krzesła biurowe w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij