Xblitz Prism

199,00 zł

Xblitz Prism - Rejestratory jazdy - Jastrzębie-Zdrój

Opis

KAMERA XBLITZ PRISM WIDEOREJESTRATOR W LUSTERKU WSTECZNYM FULL HD XBLITZ PRISM. Wideorejestrator który nie rzuca się w oczy ani nie zasłania szyby przedniej? Tak! Sprawdź rejestrator jazdy Xblitz PRISM w formie wygodnego lusterka wstecznego. Łatwo go zamontujesz za pomocą uniwersalnych gumek montażowych. Dzięki obsłudze rozdzielczości FULL HD wideorejestrator jazdy Xblitz PRISM pozwoli Ci nagrać wszystko co ważne. DESIGN XBLITZ PRISM ZACHWYCA NOWOCZESNYM DESIGNEM. LUSTERKO IDEALNIE WKOMPONUJE SIĘ WE WNĘTRZE KAŻDEGO SAMOCHODU. NIESKAZITELNA TAFLA LUSTRA ZAPEWNIA ŚWIETNĄ WIDOCZNOŚĆ, A ALUMINIOWA OBUDOWA TYLKO DODAJE UROKU. FULL HD FULL HD XBLITZ PRISM REJESTRUJE OBRAZ W ROZDZIELCZOŚCI FULL HD, CO ZAPEWNIA NAJWYŻSZĄ JAKOŚC NAGRANIA. DZIĘKI WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI FILMY SĄ PEŁNE DETALI. EKRAN DOTYKOWY OBSŁUGA KAMERY XBLITZ PRISM JEST NIEZWYKLE INTUICYJNA, DZIĘKI 5-CIO CALOWEMU WYŚWIETLACZOWI IPS Z PANELEM DOTYKOWYM. DLA TWOJEJ WYGODU ZAPROJEKTOWALIŚMY MENU TAK, BY BYŁO JAK NAJPROSTSZE W OBSŁUDZE I BY NIE ROZPRASZAŁO CIĘ PODCZAS JAZDY. TRYB PARKINGOWY TRYB PARKINGOWY TO FUNKCJA, DZIĘKI KTÓREJ TWÓJ SAMOCHÓD JEST BEZPIECZNY . URZĄDZENIE W PRZYPADKU WSTRZĄSU SPOWODOWANEGO NP. STŁUCZKĄ PARKINGOWĄ ZACZNIE NAGRYWAĆ REJESTRUJĄC ZDARZENIE. NIE MUSISZ PRZEBYWAĆ W AUCIE ŻEBY WIDEOREJESTRATOR CHRONIŁ TWÓJ POJAZD. G-SENSOR FUNKCJA G-SENSOR ODPOWIADA ZA ZABEZPIECZENIE KLUCZOWYCH DANYCH W MOMENCIE KOLIZJI LUB NAGŁEGO HAMOWANIA. KAMERA AUTOMATYCZNIE ZABEZPIECZY PRZED SKASOWANIEM PLIKI WIDEO (Z NAJBLIŻSZEGO PRZEDZIAŁU CZASOWEGO), KTÓRE NIE ZOSTANĄ NADPISANE W PRZYPADKU KONTYNUACJI FUNKCJI NAGRYWANIA. NAGROWANIE W PĘTLI LOOP RECORDING NOŚNIKIEM DANYCH XBLITZ PRISM SĄ KARTY PAMIĘCI MICROSD.DZIĘKI FUNKCJI „LOOP-RECORDING” NIE MUSISZ MARTWIĆ SIĘ O BRAK MIEJSCA I CIĄGŁE USUWANIE ARCHIWALNYCH PLIKÓW. REJESTRATOR NAGRYWA OBRAZ W TRYBIE CIĄGŁYM (ZAPIS W PĘTLI) OZNACZA TO NIC INNEGO JAK NADPISYWANIE STARSZYCH PLIKÓW - PLIKAMI NOWSZYMI..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jastrzębie-Zdrój
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Jastrzębie-Zdrój
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rejestratory jazdy
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Wideorejestrator Xblitz S4
278,00 zł
Inowrocław
Xblitz S4
239,00 zł
Dąbrowa Górnicza

Rejestratory jazdy w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij